27 Temmuz 2015 Pazartesi

Farmasi Mat Ruj / Matte Lipstick #06

Farmasi Mat Ruj / Matte Lipstick #06

Selam :)

Yine fazlasıyla sıcak bir günde bir dudak ürünüyle karşınızdayım.Bugün ki konuğum Farmasi markasının mat rujlarından 06 rengi. Aslında 90'da olabilir çünkü hangisi olduğunu belirten bir işaret yok üzerinde.Markanın kendi sitesinde de bir bilgiye ulaşamayınca 06 olduğunu düşünerekten öyle aktarıyorum sizlere :) 


Farmasi Mat Ruj / Matte Lipstick #06

Öncelikle ambalajının çok ta sağlam olmadığını belirtmem gerek.Evet kapağı tam olarak yerine oturuyor fakat ruju çevirerek çıkarırken her an düşebilirmiş gibi bir hali var.Bu ürünün ilk eksi özelliği.

Farmasi Mat Ruj / Matte Lipstick #06
Rengini kiremit rengi diye tanımlarsam yanlış olmaz sanırım.İçerisinde çok hafif ışıltılar olduğunu görmeniz mümkün.Yapısına gelirsek eğer öyle olduğu iddia edilse de uzun süre kalıcı değil.Ayrıca dudaktan çıkarken homojen bir şekilde dağılmıyor.Aksine dudak kenarlarında birikme yaparak kötü bir görüntüye sebep oluyor ki bir rujda en sevmediğim özellik budur...Ayrıca dudakları fazlasıyla kuruttuğunu söylemem gerek.Ayrıca pastel boya gibi kokuyor.Gözlemlediğim tek olumlu özelliği pigmentasyonunun yüksek olması.

Farmasi Mat Ruj / Matte Lipstick #06

Ve son olarak dudakta duruşu bu şekilde.Açıkçası benim hem rengi hem yapısı sebebiyle beğenmediğim bir ürün oldu.Firma tarafından hediye olarak gönderilen bu renk kesinlikle benim tercih edebileceğim bir renk değil.Kısacası bu seriden tekrar ruj alacağımı düşünmüyorum.Ve özellikle bu rengi yapısından dolayı tavsiye etmiyorum.

Fiyat: 9,99

Sizin bu ürün hakkındaki düşünceleriniz nedir? Benimle paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler

11 yorum:

 1. Ay tam bana göre bir renkmiş bu ya hemen sipariş vereyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke bende sevseydim rengini ama ne yazık ki hiç bana gore değil :)

   Sil
 2. rengi güzelmiş aslında fiyatı da uygun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Galiba bir ben sevemedim bu rengi :) Rengini geçtim yapısını da sevmedim.Belki de bana gelen üründe problem vardır bilmiyorum ama hiç memnun kalmadım..

   Sil
 3. Merhaba , blog keşif etkinliğinden geliyorum. Makeupforart blogunun sahibiyim. Blogunu takibe aldım. Bloguma da beklerim. İyi günler :)

  YanıtlaSil
 4. Farmasiye uye olup urunleri indirimli almak isterseniz arayin yardimci olalim 05545874770 :)

  YanıtlaSil
 5. Farmasiye uye olup urunleri indirimli almak isterseniz arayin yardimci olalim 05545874770 :)

  YanıtlaSil
 6. Farmasinin ruhlarını çok beğeniyorum özellikle bu serinin.

  YanıtlaSil
 7. Farmasinin ruhlarını çok beğeniyorum özellikle bu serinin.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...